توانمندی ها

 استانداردهای ساخت و نصب :

متخصصان و کارشناسان این شرکت با کدها و استانداردهای بین‌المللی رایج در صنعت ایران از قبیل    AISC ، AWS ، ASTM وDIN  آشنائی داشته و قادر به انجام سفارشات مطابق استانداردهای مذکور می‌باشند .

محدوده فعالیت‌های شرکت :

شرکت بامداد زنده‌رود قادر به تأمین نیازهای کارفرمایان از مراحل طراحی و مهندسی ، ساخت و نصب سازه‌های سنگین (SHOP DRAWING) تهیه نقشه‌های کارگاهی فلزی ، پایپ راک و سازه‌های مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همچنین داکت‌های فلزی مورد نیاز صنایع فولاد و سیمان می‌باشد .

ظرفیت تولید سالیانه :

شرکت بامداد زنده‌رود در حال حاضر با ظرفیت ساخت سالانه ۱۰ هزار تن سازه فلزی یا 2 هزار تن تجهیزات سیستم غبارگیر در سال قادر به فعالیت می‌باشد که با شروع بهره‌برداری از سالن‌های جدید طرح توسعه خود ، این ظرفیت افزایش خواهد یافت .

فضای کارگاهی شرکت :

کارگاه این شرکت در اصفهان ، شهرک صنعتی بزرگ شرق (سجزی) واقع گردیده و مساحت آن بالغ بر ۲۰۰۰۰ مترمربع می‌باشد . زیربنای فعلی سالن های این شرکت (سالن تولید ، سندبلاست و سالن رنگ) جمعاً ۱۰۰۰۰ مترمربع می‌باشد . تمامی امکانات جانبی سالن تولید اعم از انبار قطعات ، سالن ناهارخوری ، سالن های سرویس و … در مجاورت سالن تولید واقع شده است . ساختمان اداری این شرکت ۴۰۰ مترمربع زیر بنا دارد و دارای فضای اداری مناسب و کافی برای دستگاه های نظارت می‌باشد .